Nostra web no utilitza "galetes". No obstant això, altres tercers podran incloure i llegir "galetes" en el seu navegador d'usuari.
Política de cookies +

 

CONTACTA AMB NOSALTRES

 

Consell Esportiu Del Vallès Occidental Terrassa

 

C/ Badalona 4-5 (Zona Esportiva Municipal de Can Jofresa)

08223 Terrassa  (Barcelona)

 

Telèfon: 93 735 28 76

 

Horari: De dilluns a dijous de 8.30 a 18 hores, divendres de 9 a 13.30 hores i de 15.00 a 19 hores

i dissabtes (amb competició) de 8.30 a 14.30 hores

 

Adreces Electròniques:

Secretari Tècnic:

Xavi Dobón

xavi@ceterrassa.com

Administració

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

Jocs Esportius Escolars:

Nico Villar

Anna Vidal

nico@ceterrassa.com

anna@ceterrassa.com

Promoció:

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Lleure:

Miquel Fernández

miquel@ceterrassa.com

Pla Català

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

JIE

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Multiesport

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Formació

Miquel Fernández

miquel@ceterrassa.com

Altres Consultes:   consell.esportiu@ceterrassa.com