Nostra web no utilitza "galetes". No obstant això, altres tercers podran incloure i llegir "galetes" en el seu navegador d'usuari.
Política de cookies +

CONSELL ESPORTIU

COMPOSICIÓ TÈCNICA DEL CONSELL ESPORTIU

 

Xavi Dobón

xavi@ceterrassa.com

Secretari Tècnic

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

Administració

Pla Català

JIE

Nico Villar

nico@ceterrassa.com

JEE Individuals:

- G. Artística, G. Rítmica, Patinatge, Escacs, Bàdminton i T. Taula,

Lleure

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Promoció

Multiesport

Pla Català

Anna Vidal

anna@ceterrassa.com

JEE Equip

JEE Individuals: - G. Artística

Multiesport

Miquel

miquel@ceterrassa.com

Formació

Jocs Esportius Escolars (JEE)

Àrbitratge