Nostra web no utilitza "galetes". No obstant això, altres tercers podran incloure i llegir "galetes" en el seu navegador d'usuari.
Política de cookies +

CONSELL ESPORTIU

COMPOSICIÓ TÈCNICA DEL CONSELL ESPORTIU

 

Xavi Dobón

xavi@ceterrassa.com

Secretari Tècnic

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

Administració

Nico Villar

nico@ceterrassa.com

JEE equips

JEE Individuals:

- T. Taula, G. Artística, G. Rítmica, Patinatge

Lleure

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Promoció

JIE

Multiesport

JEE Individuals:

- Dansa, Escacs, Bàdminton

Pla Català

Miquel

miquel@ceterrassa.com

Formació

Jocs Esportius Escolars (JEE)

Promoció

Àrbitratge

Laia Díaz

laia@ceterrassa.com

Formacií i Pla Català