Nostra web no utilitza "galetes". No obstant això, altres tercers podran incloure i llegir "galetes" en el seu navegador d'usuari.
Política de cookies +

CONTACTA AMB NOSALTRES

 

Consell Esportiu Del Vallès Occidental Terrassa

 

C/ Jocs Olímpics s/n (Edifici Xalet)

08225 Terrassa  (Barcelona)

 

Telèfon: 93 735 28 76  Fax: 93 735 01 41

 

Horari: De dilluns a dijous de 9.00 a 14.00 hores i de 15.00 a 18 hores, divendres de 9.30 a 13.30 hores i de 15.30 a 19 hores

i dissabtes (amb competició) de 8.30 a 14.30 hores

 

Adreces Electròniques:

Secretari Tècnic: Xavi Dobón xavi@ceterrassa.com
Administració Eva Ramon eva@ceterrassa.com
JEE esports d'equip i Lleure: Nico Villar nico@ceterrassa.com
Promoció, Multiesport i Pla Català: Marta Martinez marta@ceterrassa.com
Formació, Jocs Esportius Escolars (JEE), Promoció i Arbitratge: Miquel miquel@ceterrassa.com
Formació i Pla Català Laia Díaz laia@ceterrassa.com
Altres Consultes:   consell.esportiu@ceterrassa.com

 


Veure el mapa més gran