Nostra web no utilitza "galetes". No obstant això, altres tercers podran incloure i llegir "galetes" en el seu navegador d'usuari.
Política de cookies +

CONTACTA AMB NOSALTRES

 

Consell Esportiu Del Vallès Occidental Terrassa

 

C/ Jocs Olímpics s/n (Edifici Xalet)

08225 Terrassa  (Barcelona)

 

Telèfon: 93 735 28 76  Fax: 93 735 01 41

 

Horari: De dilluns a dijous de 9.00 a 14.00 hores i de 15.00 a 18 hores, divendres de 9.30 a 13.30 hores i de 15.30 a 19 hores

i dissabtes (amb competició) de 8.30 a 14.30 hores

 

Adreces Electròniques:

Secretari Tècnic:

Xavi Dobón

xavi@ceterrassa.com

Administració

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

Jocs Esportius Escolars:

Miquel Fernández

Nico Villar

Anna Vidal

miquel@ceterrassa.com

nico@ceterrassa.com

anna@ceterrassa.com

Promoció:

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Lleure:

Nico Villar

nico@ceterrassa.com

Formació i Pla Català

Marta Martinez

Eva Ramon

marta@ceterrassa.com

eva@ceterrassa.com

JIE

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

Multiesport

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Formació

Miquel Fernández

miquel@ceterrassa.com

Altres Consultes:   consell.esportiu@ceterrassa.com

 


Veure el mapa més gran