Nostra web no utilitza "galetes". No obstant això, altres tercers podran incloure i llegir "galetes" en el seu navegador d'usuari.
Política de cookies +

 

COMPOSICIÓ TÈCNICA DEL CONSELL ESPORTIU

 

Xavi Dobón

xavi@ceterrassa.com

Secretari Tècnic

Eva Ramon

eva@ceterrassa.com

Administració

Pla Català

Anna Vidal

anna@ceterrassa.com

Jocs Esportius Escolars Equips

Nico Villar

nico@ceterrassa.com

Jocs Esportius Escolars Individuals

Marta Martinez

marta@ceterrassa.com

Promoció

Multiesport

JIE

Miquel

miquel@ceterrassa.com

Formació

Àrbitratge